Logo

DRVA ZA OGREV od PALETI

Број на оглас: 2523758 | Објавен на: 03.10.2019, 06:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


1m3 1500 den tel 071 51 44 44

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Petre

Потврден огласувач