Такси Тахо издава коли за рентање
По Договор
30.07.2020 14:24

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Такси Тахо издава коли за рентање

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071215179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам