1 / 6
Audi A6 3.0 300ks 2008g.
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2020 14:01

Дојран / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2017

Сила на моторот:

224 kw / 305 ks

Audi A6 3.0 TDI quattro S-line 2008 godina vo odlicna sostojba na Bg tabli.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078.295.194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам