1 / 1
SAMO ZA MERAKLII
1 МКД
20.05.2022 14:25

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Plac od 3400m2 na rekata Treska vo s. Dolni Manastirec, izmisleno za biznis so Kamp Prikolki. Placot e del vo suma.Cena po dogovor.
076 914 126 Toni

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tonci
Потврден огласувач
076 914126
Испрати Е-маил до огласувачот

Komplet Kozmeticki Salon

1 МКД

Uvoz od GERMANIJA

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам