1 / 2
Kawasaki ZX6R na delovi 2000ta god
По Договор
02.01.2021 19:00

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2000

Модел:

Zx6R Ninja

Motorot se prodava isklucivo na delovi ... ceni povolni (stranski dok) 078/219/633

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам