Izdavam stan vo objektot Ra-Ra
По Договор
29.10.2021 03:04

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Izdavam namesten stan vo objektot na fitness club Ra-Ra vednas do internatot.
Stanot se izdava za podolg vremenski period i ne e za majstori,konobarki i slicno...
Poveke info na tel

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
077752851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам