1 / 4
Gumi 235 75 17.5
25 €
01.02.2019 09:09

Гостивар / Гостивар

Prodavam guma 235/75r17.5 za prikolka zadna shara
.gumata e nova no ostetena od naglo kocenje.moze za traktorska prikolica.
Imam i drugi

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам