Logo

ДАРМА ДОМА издава нов стан почеток на Кисела Вода !

Број на оглас: 2535898 | Објавен на: 17.06.2019, 05:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 220 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Кисела Вода кај Шампионче, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална соба, наместен комплетно со нов мебел, греење на струја. инвертер клима, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,паркинг,балкон, машина за садови. вселив од 25 јуни...


Цена: 220 евра

шифра 17810

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач