1 / 7
QUADRO 81cm FLAT SLIKA VO SLIKA
3.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 18:09

Битола / Битола

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

81 cm (32 inch)

Televizorot e prekrasen malku raboten mozi da se gledaat dva programi istovremeno so ramen ekran stereo 100 Herci super slika so dalinsko.
KAKO NOV STAKLO

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075301401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам