1 / 9
МАШИНИ ЗА ПЕЛЕТИ ,MASINI ZA PELETI
1 €
18.09.2019 14:36

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Вршиме продажба на пелет преси за производство на пелети и дробилици за повеќе информации на телефон 071367690,077823092

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Потврден огласувач
071367690
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам