1 / 1
bas procesor KORG
3.000 МКД
Цената не е фиксна
16.04.2019 23:43

Кичево

se prodava bas procesor KORG AX1 so adapter i kabel.Ima sve sto treba,volymen paspyca.stimalica,eha,halovi,reverbi,kompresori i mnogy drygi. Se prodava za 3000 denari. 076 606 929

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076606929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам