Logo

АПАРТМАНИ ВО ОХРИД ВО ЦЕНТАРОТ

Број на оглас: 2539341 | Објавен на: 23.06.2017, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 300 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат апартмани во центарот на Охрид.
Опремени со кабловска, WiFI.
Цена 300 денари од една вечер.
Повеќе информации на 070 264 713

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Илче