Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip
1.111.111 €
23.09.2022 03:29

Штип / Штип

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar
90 m.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам