se izdava stan studio
150 €
06.11.2022 12:07

Битола / Битола

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

SLOBODEN OD 1 JUNI
Za stranci se izdava garsonjera od 3o m na prizemje ekstra TV plazma mini kujna frizider spore peralna opremena kujna parking WFI internet dva kreveti vo super sostojba.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076456733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам