Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola
7 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 12:34

Битола / Битола

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja i voda do samoto mesto

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
078395446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам