1 / 12
ANITA APARTMENTS(APARTMANI) -EZERSKI LOZJA
1 МКД
Цената не е фиксна
27.06.2019 10:27

Струга / Струга

EKSTRA CENA ZA NOVOGODISNITE I BOZICNITE PRAZNICI !!!!!


DVA NOVI POSEBNI APARTMANI !!!

DNEVEN PRESTOJ -SPALNA-DETSKA


IZDAVAME I NA STUDENTI !!!!!!!!

EKSTRA CENA!!!!!
SMESTUVANJE NA 4 I 6 LICA !!!!

APARTMANITE SE NOVI I KOMPLETNO OPREMENI!!!

APARTMANITE RASPOLAGAAT SO -SOSPSTVEN PARKING
- TV KABLOVSAKA
-KLIMA
-WI FI

NA SAMO 50 M OD EZERO !!!

CENA PO DOGOVOR !!!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

MIRCE
Потврден огласувач
072519220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам