1 / 8
citroen c3 1.4hdi
1 €
Цената не е фиксна
07.06.2022 08:10

Струга / Струга

Prodavam c3 1.4hdi 2003g delovi I c3.
2003g 1.1 benzin.na delovi so mk dokumenti informacii na tel078.845.983 /070.522.689

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам