1 / 7
Bolcni za Bager, Utovarac, Skip, Bobcat, Buldozer, Bolcna
50 €
20.06.2022 22:00

Куманово / Куманово

Prodavam Novi blocni za Bageri, Utovaraci, Skip, Bobcat, Buldozer, ovie na slikata gi imam na zaliha, no izrabotuvame novi po naracka ( masinski crtez, ili mustra), i popravka na stari bolcni, tel za kontakt 071 397 675,

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Ime
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам