1 / 12
SPY KAMERA VO ZAPALKA VIDEO NADZOR - KAMERI
800 МКД
Цената е фиксна
07.09.2020 09:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нови мултифункционални скриени камери во запалка, овај тип на камера koja oсвен како скриена камера можи да се користи и како стандардно USB за пренос на податоци, потоа како WEB камера, читач на Micro SD картички и фотоапарат. Не е потребно инсталација на дополнителен софтвер за користење на самата камера и е многу едноставна за работа. Континуирано снимање без прекин околу 90 митути.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам