1 / 5
Куќа во изградба. Свети Николе- Бел Камен.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2022 21:32

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Куќата се наоѓа на мирна и убава локација, во населбата Бел Камен,на улица Септемвриска. Два спрата и подрум.
За повеќе инфо: 072-309-829

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Гордана
Потврден огласувач
072-309-829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам