1 / 4
Mercedes so kran (digalka)
1 €
17.03.2023 18:46

Радовиш / Радовиш

Kamionot e vo odlicna sostojba so novi gumi
Registriran cela godina
Ima staveno nov motor od 140 kojna od mercedes 1997 godina so atest
Kranot e atestiran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам