1 / 12
Se prodava kukja nad avtobuska stanica
1 €
08.08.2022 12:15

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Spasen Siljanoski br.19

Se prodava kukja nad avtobuska stanica so dvorno mesto 1800m2 so markica za gradba na uste edna kukja. Moze i polovina mesto samo plac so markica za gradba ili komplet zamena za dva stana. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078713228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам