1 / 2
ZENA ZA CUVANJE DETE
По Договор
05.03.2021 17:40

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Zena (bejbisiterka) so ogromno iskustvo, bara da cuva dete (bebe). Javuvajte se isklucivo na ovoj broj: 071 836 687 MIMI

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

GAMER
Потврден огласувач
070437302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам