1 / 12
Ugostitelska Oprema , Skara , Pecka , Friteza , Rabotna Masa
1 €
Цената не е фиксна
04.01.2023 02:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam profesionalna ugostitelska oprema spored Vashite potrebi
plinski pechki,
plinski sporeti,
fritezi i fritezi za mekici
plinski skari
skari na kjumur
plinski palachinkari
a isto taka profesionalno servisdiram site vidovi na plinski uredi vo restorani i kompletno opremuvam kujni(inoks masii, lavaboa i dr)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

amir
Потврден огласувач
38972732122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам