1 / 11
ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО
1 МКД
Цената не е фиксна
31.05.2023 19:08

Пехчево / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Греење:

Друго

Наместена:

Да

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е уникатно место каде наместо автомобили и бучава ќе се сретнете со неверојатен мир и прекрасна околина. На само 10 км од Пехчево се наоѓа туристичката населба Равна Река опкружена со борова и листопадна шума и живописни водопади. Вила „Мане” која се наоѓа во непосредна близина на Мотел „ Идила “ располага со дневна соба опремена со ТВ, сателитска антена и музички систем ,куња, бања, две спални соби со тераса и детска соба.Вила „Мане“ нуди сместување за 8 лица. За пријатен престој и релаксација можете да уживате во дворот на куќата, а во непосредна близина на вилата се наоѓаат прекрасните Пехчевски водопади. Сопственик и контакт лице: Мане Сасански Адреса на објектот: Равна Река-Пехчево Моб: == 075 240 632 ==

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО -075 240 632-
Потврден огласувач
075 240 632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам