1 / 3
Compact flash namesto IDE hard disk
1.500 МКД
Цената е фиксна
15.02.2019 14:55

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Compact flash za site sajzeri sto podrzuvaat IDE hard disk.Namesto hard diskot se stava compact flash,nema nikakov zvuk,nerasipliv (dolgotraen)..Odlicno resenie ako vi e rasipan hardot ili voopsto go nemate.Na lager uste 8 i 16 GB memorija....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам