Vikend kuka Srebrena voda
32.000 €
28.05.2022 12:28

Битола / Битола

Квадратура:

1600 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Vikendicata e na dva sprata so tarasa 12x3,5 struja, voda, garaza, bazen 10x4 betondki, telefon za kontakt: 070-312/689

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
071381817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам