1 / 4
Ramki za slika
280.380 МКД
23.06.2019 12:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dekoriraj te go vasiot dom, so vasi naj omileni fotografi.
Tip:
Drvena ramka 280 den,
Metalna-Angel ramka 380 den.
Dostava niz cela Makedonija
Naracka na tel. 076229636

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Avt0
Потврден огласувач
0762296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам