1 / 11
SE IZDAVAT SOBI, СЕ ИЗДАВАТ СОБИ
3.000 МКД
11.09.2021 10:11

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

СЕ ИЗДАВАТ СОБИ БЛИЗУ ГРАДСКАТА ЦРКВА СВЕТИ НИКОЛА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071367690

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од: Претпријатие

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Потврден огласувач
071367690
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам