1 / 12
Апартман-соба-министудио
1.000 МКД
Цената не е фиксна
11.08.2022 12:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

19 m²

Спрат:

2

Греење:

Централо

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на втор спрат со лифт.Апартманот е со посебен влез, комплет посебно купатило , располага со wifi, кабловска, бесплатен паркинг , миникујна(ладилник, прибор за јадење и пиење , плинско решо)Капацитетот е за 2 возрасни , може и бебе до 2 години.Во близина на автобуска станица , ресторан , и 4 супер маркети.Цената за ноќевање е 900 на вечер, над 4 ноќевања. Контакт 075 331 582......Стојче

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Stojce taseski
Потврден огласувач
075331582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам