Logo

muljaca za grozje

Број на оглас: 2547915 | Објавен на: 12.07.2019, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


se prodava nova muljaca za grozje

cena po dogovor

муљача за грозје
071/310-576

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 s

Потврден огласувач