1 / 2
Tesla l7 za delovi
10 €
18.12.2021 17:28

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Tesla

Големина на екранот:

7" инчи

Puknat ekran, neispravna maticna, nema baterija

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071337977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам