1 / 10
Se izdavaat sobi vo Star Dojran
1 МКД
Цената не е фиксна
23.06.2020 18:07

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 kreveta vo Star Dojran. Sobite se naogaat pozadi Hotel Makedonija na 5 minuti od plaza. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Slavica
Потврден огласувач
077-733-029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам