Logo

Se izdava renoviran stan na ul.Partizanska

Број на оглас: 2550538 | Објавен на: 04.09.2019, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava namesten renoviran stan za stranci, istiot ima dve spalni sobi, dnevna so kujna I bajna stanot e za cetvorica, zgradata e so nadvoreshna izolacija. Stanot e lociran na ul. Partizanska br. 52 istiot e sloboden od 1vi juli do 1vi oktomvri

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач