1 / 1
Јамболии (пар)
1.000 МКД
Цената не е фиксна
01.04.2022 00:03

Карпош / Скопје

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ
СПЕЦИФИКАЦИИ:
-Половни (користени);
-100% волна.
*ПРЕДМЕТОТ, ШТО СЕ ПРОДАВА, МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ, ВО НАСЕЛБА КАРПОШ 04, НА УЛ. ''РАЗЛОВЕЧКО ВОСТАНИЕ'', (СПРОТИ ЗДРУЖЕНИЕ НА ВОЗАЧИ НА ГРАД СКОПЈЕ - СТАНИЦА КАРПОШ, ОДНОСНО ВО СТАНБЕНИОТ КОМПЛЕКС, КАДЕ ШТО СЕ НАОЃА ГРАДСКОTO НАБАВНО ПРЕТПРИЈАТИЕ ''ГРАНАП'')., ЛОКАЦИЈАТА Е ОЗНАЧЕНА, СО ЦРВЕНИОТ КУРСОР, НА GOOGLE MAPS.
*НАПОМЕНА: НЕ ПРАЌАМ, ПО ''КАРГО ЕКСПРЕС''!!!

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Стоил ''Столе'' Величковски
Ул. ''Никола Парапунов'' бр. 27-05/32, населба Карпош IV-ри, општина 1020 Карпош, главен град - Регионален центар Скопје I-ен, Република Северна Македонија
Потврден огласувач
+38970929032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам