1 / 6
Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga
1 МКД
21.06.2022 14:39

Струга / Струга

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде што ви нудиме апартмани со прекрасен поглед и на само 50 метри од обалата на Охридското Езеро.
Секој од апартманите има сопствена тераса, тоалет и кујна.
Ве очекуваме !!!

Лице за контакт Јована
071/349-750 - до 17 часот
071/732-961 - после 17 часот

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Јована
Потврден огласувач
071349750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам