1 / 1
Izdavam sobi vo Dojran
По Договор
08.06.2019 07:34

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

15 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Izdavam sobi vo Dojran na odlicna lokacija

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Goga Ivanoski
Потврден огласувач
070357547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам