1 / 8
APARTMANI STRUGA
1 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 13:55

Струга / Струга

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto odmoraliste Majski cvet, kako i atraktivnite plazi Versus i Akvarius. moze da se smestat 2-4 osobi. Raspolagaat so posebni
kunji i kupatila, wi-fi optica, parking.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Злата
Потврден огласувач
070843423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам