1 / 3
Продавам арапски тарамбуки
3.500 МКД
21.03.2020 08:15

Прилеп / Прилеп

Продавам арапски тарамбуки со многу добар квалитет и футрола.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Rubin
Потврден огласувач
070208352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам