1 / 10
Se izdava poseben sprat od kukja
По Договор
08.08.2022 16:10

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Stic naumov

Se izdava poseben sprat od kukja blizu centarot-isarot. Spratot e celosno renoviran. 90m2 + golema terasa

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам