1 / 12
Se prodava
По Договор
03.03.2022 21:13

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1997

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Stiv naumov

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul.S.Naumov 14 Isarot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам