1 / 8
Kamion NISSAN CABSTAR 2005 godina
8.500 €
26.12.2017 11:43

Валандово

Se prodava kamion NISSAN CABSTAR od 2005 godina vo ekstra sostojba. Koristen za prevoz na alat i rabotnici.

EURO 4 motor
92KW
2953 kubika
nosivost 1550kg
registriran do 16.09.2017, za prevoz na 6 lica


Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
078398134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам