1 / 6
prodavam plac 200 m2 vo gorno nerezi
1 €
11.12.2021 14:46

Карпош / Скопје

Квадратура:

204 m²

Тип на земјиште:

Градежно

HITNO HITNO
Prodavam plac vo gorno nerezi so povrsina od 204 m2 so gradezhna dozvola za gradenje , tapija , imoten list od katastar
078324245 Nazim

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

IPTV
Taftalidje 2
Потврден огласувач
076447055
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam plac 200 m2 vo gorno nerezi

1 €

IPTV KANALI

51 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам