1 / 1
Instalacija na Mac os MacOS OSX na Hackintosh il Apple
800 МКД
Цената е фиксна
09.01.2020 12:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Instalacija na x86 laptopi (koi predhodno imale Windows ili Linux) na Apple OSX operativen sistem, ili reinstalacija na Apple Laptopi.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Apple, iOS, OS, Mac

Се продава од:

bgonev
Потврден огласувач
070288420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам