1 / 4
СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .
15 €
Цената не е фиксна
23.05.2022 12:17

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

5330 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се граничи со автопатот Гевгелија-Скопје,одалечена 4 км. од Гевгелија.
Цена 15 еур м2..
Контакт тел.Гевгелија - Владо 075/510-236,
Скопје: Кирил 075/543-554

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
075543554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам