1 / 2
LAVERDA 3700
1 €
08.11.2022 07:42

Свети Николе / Свети Николе

se prodava kombajn laverda 3700 vo top sostojba so 3000 casa odrzavana besprekorno novi gumi klima seckalica heder 4.80 so kolica za nego

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
078331223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам