1 / 3
DVD pleer PHILIPS
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2022 12:58

Радовиш / Радовиш

Dvd pleerot e vo odlicna sostojba cita dvd dvx mp3 muzic cd,cena po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава / Можна е замена од:

donce
Потврден огласувач
078713405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам