1 / 6
ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро
40.000 €
30.11.2022 22:15

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Охрид

Шифра А 26/26
Се продават 2 комплетно опремени апартмани со вкупна површина 60м² (2х30)
Секој апартман поседува дворно место,посебен имотен лист.
Кат – приземје
Апартманите се наоѓаат во одморалиште Анднон Дуков.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 52м²

50500 €

ИМПЕРИЈА – Нови станови

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам