1 / 12
Sobi vo Trpejca
1 МКД
02.08.2022 20:31

Охрид / Охрид

Квадратура:

1 m²

Греење:

Нема

sobi vo trpejca


Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
070391053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам