1 / 11
SE IZDAVA DUKAN VO NAS. SENJAK
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2021 10:09

Штип / Штип

Квадратура:

30 m²

Греење:

Нема

Se izdava dukan vo trgovski centar vo naselba Senjak. Dukanot e so povrsina od 30m2. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
074222444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам